Mekanik Tesisat - Dedesan Yapı | İnşaat Tic. Ltd. Şti | KOCAELİ

+90 (262) 412 91 28
İçeriğe git

Ana menü:

Mekanik Tesisat Hizmeti
Yapılarda sıhhi tesisat yani pis su tesisatı ve temiz su tesisatı, kalorifer doğalgaz tesisatı, ısıtma, soğutma, iklimlendirme tesisatı, havalandırma tesisatı, yangın tesisatı’ nın genel kapsamını içeren tesisat mekanik tesisat dır.

Yapılarda mekanik ihtiyaçların maximum performansla kusursuz çalışması için mekanik hesaplamalar gerektirmektedir. Binanın ısıtma, soğutma, iklimlendirme ihtiyaçlarının en verimli şekilde olması için Tesisat konusunda uzman  Makine Mühendisi tarafından yapılacaktır. Yapıdaki tesisatta , Su tesisatı , Sıhhi Tesisat , Doğalgaz Tesisatı , Kalorifer Tesisatı , Doğalgaz Tesisatı , Yangın Tesisatı hesaplamaları çok büyük öneme sahiptir.

Kullanılacak cihazlardan Kombi, Hermetik Şofben, Kazan, Klima, Hidrofor, Radyatör seçimlerinde ısı hesabı yapılarak evinize uygun mekanik cihazlar belirlenecektir. Gereğinden büyük seçilmesi durumunda , ilk yatırım maliyetini ve enerji tüketimini artıracak, cihazlar veya armatürler çok fazla kapama ve açma yapacağından dolayı ömrü kısalacaktır.
© Copyright 2017 - Tüm Hakları Dedesan Yapı' ya aittir.
İçeriğe dön | Ana menüye dön