KURUMSAL - Dedesan Yapı | İnşaat Tic. Ltd. Şti | KOCAELİ

+90 (262) 412 91 28
İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda
Firmamız 2013 yılından itibaren çalıştığı İnşaat Mekanik Taahhüt sektöründe Makine Mühendisi Ferhat DEDE tarafından   " DEDESAN YAPI "  olarak kurulmuştur. Kaliteli mekanik tesisat  ve İnşaat sektöründeki kaliteli hizmet ve zamanında iş teslimi yapabilen firma eksikliğinden dolayı hizmet vermeye başlamıştır. Öncelikle kaliteli imalatı ön planda tutup zamanında iş teslimini amaç edinmiştir.
 
Amacımız  Mekanik tesisat, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Sıhhi tesisat işlerinde dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek taahhüdünü üstlendiğimiz tesisleri teknik ve ekonomik gereklere uygun bir şekilde yaparak ülke ekonomisine, ilgili kurum ve birimlere sağlıklı, fonksiyonel, teknik ve estetik eserler kazandırmaktır.

Mesleğinde deneyimli ve alanında her türlü bilgiye ve donanıma sahip teknik kadromuzla müşterilerimize Mekanik Tesisat, Isıtma, Soğutma, İklimlendirme, Havalandırma, Sıhhi Tesisat,Yangın Tesisatı  ve üst Yapı alanlarında taahhüt, Proje, Proje yönetimi ve Müşavirlik hizmetleri vermekteyiz.
© Copyright 2017 - Tüm Hakları Dedesan Yapı' ya aittir.
İçeriğe dön | Ana menüye dön