Isıtma Sistemleri - Dedesan Yapı | İnşaat Tic. Ltd. Şti | KOCAELİ

+90 (262) 412 91 28
İçeriğe git

Ana menü:

Isıtma Sistemi Tesisatı
Isıtma sistemleri, kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir. Merkezi ve lokal (Bölgesel) olarak iki ana başlıkta toplanabilir.

Doğalgazlı ısıtma sistemleri günümüzde en çok tercih edilen sistemlerdir. Doğa dostu çevreci olan ısıtma sistemi her an kullanıma hazır olması, stok ihtiyacı olmaması , ekonomik ve temiz yakıt olması en büyük avantajlarıdır. Büyük yapılarda merkezi sistem kazanlar kullanımına uygundur.

Kalorifer ile ısıtma sistemi gerekli mühendislik hesabı uzman mühendislerimiz tarafından yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Taahhüdünü gerçekleştirdiğimiz tüm tesisatların 2 yıl firmamız garantisi altındadır.

Isıtma sistemimizdeki kullanılan parçalarımız TSE ve CE belgesine sahiptir. Kalorifer radyatör (petek) sistemimizde demirdöküm kullanılmaktadır. Kombi cihaz seçiminde bayiliğini üstlendiğimiz DEMİRDÖKÜM, BOSCH, ALARKO, BAYMAK, ARÇELİK, ECA, VIESSMAN kullanılmaktadır.
© Copyright 2017 - Tüm Hakları Dedesan Yapı' ya aittir.
İçeriğe dön | Ana menüye dön